Flaş Haber

Evet doğru duydunuz Hikaye sitemiz açıldı.

Birbirinden güzel ve en özel Hikayelerinizi bekliyoruz.

Hikaye Sitemiz için Tıklayınız.  

 

Canlı Sohbet

powered_by.png, 1 kB

Arkadaşımın Karısı E-Posta
Üye Oyları: / 29
OlumsuzOlumlu 
Yazar HM   
Merhabalar, 47 yaşında evli bir erkeğim, çalıştığım firmada mobilyacı ustası olan iş arkadaşım Hasan’ın karısını çok beğeniyordum. Hasan benimle aynı yaşlarda idi, ama hanımı Melike daha 25 yaşında idi. Zaman zaman görüşüyor, ben evlerine çay içmeye gidiyordum. Bu gidişlerimde Melike'yi adeta gözlerimle beceriyordum. Onunda benimle ilgilendiğini farkedince yavaşça ona yaklaşmaya başladım.

Cebinden arayarak birer çay içmek için dışarıya davet ettim ve kabul etti. Oturup çaylarımızı içerken bana, benden ne istiyorsun diye sordu. Tatlım dedim, sen sağlıklı ve güzel bir bayan, bende sağlıklı ve seni arzulayan bir erkeğim. Bir erkek bir kadından ne isterse sırdaşlık içinde onu istiyorum dedim. Çok dürüstçe verdiğim cevap onunda hoşuna gitmişti. Vaktinin olup olmadığını sordum. Sorun yoktu.

Hemen Çankaya'daki bir otele gidip bir oda kiraladım. Girer girmez kollarımın içine alıp dudaklarını öpmeye başladım. Karşılık vermesi her şeye değerdi. Evet karşılık veriyordu. Ben onu öperken oda bana sarılmış sikimi okşamaya başlamıştı. Gömleğini çıkarttığımda sütyeninin arasında göğüsleri bembeyaz, ye bizi diye bağırıyorlardı sanki. Bir anda çırılçıplak kaldık. Melike anında önümde diz çökerek sikimi ağzına aldı. Harika yalıyor başını emiyordu. Az sonra dudakları ile bana mastürbasyon yapmaya başlamıştı. İlk kez Melike ile seviştiğim için heyecandan kendimi ancak 15-20 dakika tutabilmiştim ve ağzına patladım.

İlk defa benim, ağzına boşalmama izin vermiş. Sıra bendeydi Melike'yi yatağa yatırıp bacaklarının arasında yerimi aldım, topuklarından başlayarak amına kadar, amından başlayarak dudaklarına kadar yalıyordum. Çoğu zaman erkeklerin angarya kabul ettiği bu ön sevişmeler bana acayip zevk veriyordu. Amına indiğimde Melike’de fazla dayanamayıp çağlamaya başladı. Güzel bir boşalmada o yaşamıştı. Asıl zevkler şimdi başlayacaktı. Sikimi okşayarak dudaklarıma yapışmıştı. Sırtüstü yatarak Melike'yi üzerime çektim kalçalarını okşarken öpüşüyor, oda sikimin üzerinde ileri geri yapıyordu. Bu arada ben yavaş yavaş sırtına masaj yapmaktaydım. Melike üzerimde doğrularak sikimin üzerine oturmaya başladı. Zevk sularının akmasıyla yeteri kadar ıslanarak hazırlanan amını birden köküne kadar sikime bastırdı. Her ikimizde derin bir sesle inledik. Melike artık tam kıvamındaydı, rahat bir ortamda arzuladığı kişiyle yaptığı seksten dibine kadar zevk almaktaydı. Üzerimde zıplamaya başladı her, ikimizde  aynı anda boşaldık ve yan yana yattık.

Bir müddet sonra bana arkadan sahip olmanı istiyorum dedi. Daha önce hiç anal seks yapmamış. Doğrusunu isterseniz benimde çok sevdiğim bir ilişki şeklidir. Tabi seks arkadaşım isterse. Hemen arkasına geçtim ve arka deliğini yalamaya başladım. Yalayıp yavaşça parmağımı sokmaya başladım. Parmaklarımla iyice genişlettim. Artık sikime hazırdı. Bu arada çoğu arkadaşımın abartarak anlattığı gibi azman bir sikim yoktu, ama beni hiç yarı yolda bırakmayan ve anal seks için harika boyutu ile beni hep memnun eden sikimi arka deliğine hafif hafif bastırdım. Önce direnen delik, sikimi sarmaya ve beni içine almaya başladığında Melike inleyerek bu sikişten zevk almaya, nasıl olduğunu anlamaya çalışıyordu. Tamamen içine yerleşip az bekledim. Hazır olup alışınca hareket etmesini istedim. Melike yavaş yavaş oynamaya başladı alıştıkça daha çok ileri geri yapmaya başladı. Onu zorlamadan alıştırarak içine girdiğim için fazla acı duymamıştı. Bugüne kadar siktiğim tüm kadınlar hep memnun kalmıştı. Melike'de onlara katılmış oldu. İnanır mısınız Melike anal seks yaparken daha fazla zevk alıp benden önce boşaldı, o boşalınca bende artık sona yaklaştığım için biraz daha sert hareketler yapmaya başladım ve içine akıttım.

Melike ile o gün toplam üçer kere boşalmıştık, birbirimizden aldığımız zevk bizi tekrar bir araya getirdi ve bunu diğerleri izledi. Seviyeli ve sırdaş ilişki isteyen arkadaşlarımın bana ulaşmasını istiyorum. Sevgiler.
 

Anket

Eşinizi Aldatıyormusunuz ?
 

Türk Kızlarla Seks Hattı

Canlı Seks Hattı

© 2015 Özelitiraflar.Org - Çok Özel İtiraflarınızı Paylaşın