Flaş Haber

Yepyeni Video Sitemiz Açıldı

 

Videoları İzlemek İçin Tıklayınız.

 

Canlı Sohbet

powered_by.png, 1 kB

Karımın İtirafı E-Posta
Üye Oyları: / 157
OlumsuzOlumlu 
Yazar Serkan OFLUK   

Karım ile ben sevişirken fantazi kurmayı çok severiz. Ama daha önceleri porno film izleyerek sevişirdik. Karım filmdeki erkekleri çıplak görünce ve o erkeklerin yarrağını kadınlara sokup çıkardığını görünce deli gibi olurdu. Benim anlamadığımı sanardı. Fakat ben herşeyin farkındaydım. Film izlerken kadının adamın yarrağı ile diliyle oynadığını görünce hemen o da benimkine saldırırdı. Bir keresinde o hiç farkında değilken film esnasında ben karımı izliyordum. Adamın kadını okşadığını ve sikini görünce dayamadı ve eli ile amını okşamaya başladı. Ben tahrik olmuştum. Garip bir duygu idi.

    Son bir kaç senedir de sevişirken fantazi kurarız. Benden hep fantazi anlatmamı ister. Ben de bilerek kendimin içinde olmadığı ve her seferinde karımı kalabalık bir grubun siktiğini ve yarrağı kalkmış bir sürü erkeğinde onu sikmek için sırada olduğu değişik konularda fantaziler anlatırım. Aynı zamanda karımın nasıl zevk aldığına bakarım. Karım fantazi esnasında o kadar erkeğin kendisini siktiğini düşünürken zevkten uçar. Grup halinde erkeklerin onu siktiğini hissetirebilmek için yarrağımı amına sokarken parmağımıda hatta çoğu zaman parmaklarımı arkasına sokarım. O zaman daha çok hissettiğinden çıldırır.

     Hep karımın nasıl erkeklerden hoşlandığını merak ederdim. İki gün önce öğrendim. Yine azan karım o gece kendisine fantazi anlatmamı istedi. Ben daha fantaziye başlamadan kendisi bana sorular sormaya başladı. Şu anda yanında çıtır bir kız olsa ne yaparsın dedi. Ben cevap veremedim. Ben de ona senin yanında çıtır bir delikanlı olsa sen ne yapardın dedim. (Bu arada karım tam 30 yaşındadır.) Duyduklarım karşısında çok şaşırdım. Bana öyle bir erkek olsa 24 saat yataktan çıkarmaz kendimi ona siktirirdim dedi. Ben tuhaf oldum. Sonra ona Taksim'de bir kafede 18 yaşında bir delikanlının onu arka tarafa götürüp saatlerce kendisi ile oynadığını ve onu defalarca siktiğini anlattım. O sırada karım kendisinden geçti.

       Sonunda anladım ki benim karım genç yani deneyimi olmayan erkekler ile sevişmekten hoşlanıyor.

       Anladımki bir çok kadında olduğu gibi benim karımda da orospuluk var. O zevk aldıkça ben çıldırıyorum. Bazen karıma erkek (erkekler) bulup onlarla seviştirmek istiyorum. Karımın erkekler arasında nasıl kıvranacağını ve zevkten nasıl çıldıracağını tahmin ediyorum. Ama alışmasından ve sürekli başka erkek istemesinden korkuyorum.

       Ama karımı başka erkeğe teslim ederken bende o erkeğin karısını sikmek istiyorum. Aynı anda çok güzel olacağını tahmin ediyorum.

       Eğer gerçekten temiz, gizliliği bilen, sevişilebilecek tipte olan ve resimlileri (karı-koca) eşleri bekliyorum. Karımı çıldırtmak ve aynı zamanda bende çıldırmak istiyorum.

      En azından bana karım için değişik fantaziler gönderirseniz bende her seferinde karıma fantazi bulmak için zorlanmam. Bakarsınız fantaziniz hoşumuza gider karıma ve size sürpriz yaparım. Acilen ve çok sayıda fantazi bekliyorum.

Gerçekten bu fantazilere çok ihtiyacım var.

e-mail: Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.

 

Anket

Eşinizi Aldatıyormusunuz ?
 

Türk Kızlarla Seks Hattı

Canlı Seks Hattı

© 2015 Özelitiraflar.Org - Çok Özel İtiraflarınızı Paylaşın